.

.

CT1-40/2P Домаќинство со 2-Фаза Пол AC Контактор Серпентина AC24V Односно 40A

CT1-40/2P Домаќинство со 2-Фаза Пол AC Контактор Серпентина AC24V Односно 40A

DEN 410.00
DEN 432.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични Нето Тежина : 221g; Пакет Содржина : 1 x AC Контактор Бренд : Асиси; Модел : CT1-40/2 P Главната Боја : Off Бела; Серпентина Напон : AC 24 V Ue / Ie : AC 400 V 40 A; Тип : 2 Фаза
Домаќинство AC Контактор главно се однесува на енергетскиот систем, Тоа функции aslong растојание кршење коло и контролирање. Овој производ е главно се применуваат за домаќинство апарати или ниска insductance утовар и дома electromotor вчитување контрола користи за слична намена.

За производот

is_customized:
Yes
Број на Пол:
2
Електрична Енергија Тип:
AC
Фаза:
2
Број На Модел На:
HC1-40 40A
Главната Коло Оценка Тековната:
1A
Главната Коло Оценка Напон:
AC24V

Слични предлози