.

.

Нано-нога играње стакло лепак спреј пиштол нога слој пиштол ФА-3100

Нано-нога играње стакло лепак спреј пиштол нога слој пиштол ФА-3100

DEN 7200.00

Износ
Во продавницата.

или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback. Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!! сакате да имате среќен шопинг!
.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.Со цел да се спаси двете страни проверка на времето ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите е само да го направи чекор како што ви кажав .ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни.8 бар
2) директно на дното на пластична цевка
3) silencer е стандард (бучава помалку од 70d B)
4) брзо се пропустливи вентил за да се минимизира лепак spillage
5) Rotatable цевки конектори прави операција повеќе слободни
6) Совршен за внатрешна средини каде ниско ниво на бучава е потребно
Во исто време, исто така, снабдување колбас тип (на меко) и со двојна употреба (мека и тврда пластика може да се користи) пневматски пластичен пиштол.се разбира.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја.45 k N) удар во 6. ве молиме да дојде да го најдете производот што треба и да се потврди цел.
ФА-3100 Пневматски лепак пневматски пиштол пневматски пиштол
Погоден за 310 мл тешко гел
Спецификации 300ml - 650ml Моќ Никој (w)
Не-оптоварување брзина Не (b.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена .m) Ер потрошувачка 2 (m3 / min)
Димензија 600 (мм) Тежина 1 (кг)
Обемот на конструкција и декорација
Пневматски лепак пиштол за автомобилската, електроника и изградба индустрии; трајни, пазарот на енергија, со висок квалитет и ефикасност.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас. Answer : ___________________________ NOTE : 1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди.ако не можете да го најдете производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .
Карактеристики :
1) 145 kgf (1. ве молиме оставете масажа со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо.
Пневматски лепак пиштол за барел монтирани пластика, постојат 310ml, 400ml, 600ml спецификации.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.
Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.

За производот

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Кертриџ Пиштол
Број На Модел На:
ФА-3100
Извор На Енергија:
упатство
is_customized:
Yes

Слични предлози