.

.

WSFS Топла Продажба 100 Парчиња Златен Тон 3.5 mm Широк Женски Лопата Crimp Терминал Конектори

WSFS Топла Продажба 100 Парчиња Златен Тон 3.5 mm Широк Женски Лопата Crimp Терминал Конектори

DEN 110.88

Износ
Во продавницата.


Секој терминал е свиткан и жица е butted. Оваа цвест може да не евентуално се отвори под нормални услови на стрес или жица се повлече. Дизајниран со целосна порта барел, Идеален за тешко да се crimp солидна жици или заробени жици. Погоден за поврзување на власт кабел со електрична опрема. Користи широко во машини, електрична енергија, железница, бродоградба, авијација, home апарат, компјутер или други автоматски опрема.

За производот

Слични предлози