.

.

3pin 10мм широк конектор со 15cm долг кабел за 10мм дигитален led лента(ws2811,ws2812b.итн)не треба лемење;plug and play

3pin 10мм широк конектор со 15cm долг кабел за 10мм дигитален led лента(ws2811,ws2812b.итн)не треба лемење;plug and play

DEN 384.00

Износ
Во продавницата.


3pin 10мм широк конектор со 15cm долг кабел за 10мм дигитален led лента(ws2811,ws2812b.итн)не треба лемење;plug and play

За производот

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
РА-3PIN-10мм-кабел

Слични предлози