.

.

1PC 2.4 GHz WIFI Антена 3dBi SMA Машки OMNI Безжична WLAN Антена WIFI

1PC 2.4 GHz WIFI Антена 3dBi SMA Машки OMNI Безжична WLAN Антена WIFI

DEN 131.00
DEN 145.44
-10 %

Износ
Во продавницата.

1 PC WIFI Антена 2.4 GHz 3d Bi SMA Машки OMNI Безжична 110mm долго WLAN Антена WIFI
Опис : Brand NEW Фреквенција : 2.4 - 2.5 GHz V. S. W. R. : Стекнат : 3 d Bi Отпорност : 50 Ohm Конектор : SMA Машки приклучокот за Антена Димензии : Должина : 110mm Стил : OMNI виткање на 90 степен на Тежина : 10g

За производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
SMA машки Конектор
Фреквенција :
2.4 - 2.5 GHz
Конектор :
SMA Машки Приклучок
is_customized:
Yes
Отпорност :
50Ohm
Добивка :
3dBi
Должина :
110mm

Слични предлози