.

.

6 Pin Машки Водоотпорен Педалот За Гас Педалата Позиција Сензор Конектор

6 Pin Машки Водоотпорен Педалот За Гас Педалата Позиција Сензор Конектор

DEN 96.00

Износ
Во продавницата.

Опис :
100% Сосема Нов
Боја : Црна
Количина : 1 сет за Полнење 1.5 mm Терминали Топлина се Смалуваат
Секој Пакет вклучува :
1 X 6 начин Машки конектор за домување и вметнување
6 X Силиконската гума кабел печати 6 X Машки терминали
-

За производот

Бренд Име:
ULCN
Број На Модел На:
DJ7061C-1.5-11
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобилската
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер

Слични предлози