.

.

200pcs Бела УЛ-1007 26AWG Каблите за Полнење кабел LED мрежа кабелот на конекторот , ПВЦ Електронски кабел 15cm . конзервирани бакар диригент .

200pcs Бела УЛ-1007 26AWG Каблите за Полнење кабел LED мрежа кабелот на конекторот , ПВЦ Електронски кабел 15cm . конзервирани

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 15-58 дена да пристигне во вашата земја). УЛ-1007 26 AWG Каблите за Полнење 6" кабел LED мрежа кабелот конектор кабел lenght : 15cm Боја : Бела PVC изолација, конзервирани бакар диригент. Диригент Бр. / mm : 7 / 0.16 mm Диригент Кол / mm : . 0.48 mm . Изолација Околија Кол / mm : . 1.3 mm : Максимум Диригент Отпор : 150 ohm / км (во 20 ° C). Номинална температура : 80 ° C Номинална напон : 300 V Ro HS согласност Должина : 15cm Количина : 200 Компјутери
Објектот како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве : Земја/Регион Превозот време Совети УСА/Германија Обично 10-32 работни дена Канада/шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа(освен Италија) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

За производот

Број На Модел На:
15cm
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување, Други
Пол:
Други

Слични предлози