.

.

10 Сет 2 Pin Електронски Женски Машки Автомобилската Конектор За Авто Домаќинство Конектор Crimp Терминал Конектори

10 Сет 2 Pin Електронски Женски Машки Автомобилската Конектор За Авто Домаќинство Конектор Crimp Терминал Конектори

DEN 386.40

Износ
Во продавницата.

2 Pin Електронски Женски Машки Автомобилската Конектор За Авто Домаќинство Конектор Crimp Терминал Конектори
Секој сет вклучуваат женски и машки со игли.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избира и да купите . Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

За производот

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJY7021A-2.3-11 DJY7021A-2.3-21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски

Слични предлози