.

.

5V USB ХАБ USB2.0 Центар Concentrator 4-Женски USB Проширување Одбор Модул

5V USB ХАБ USB2.0 Центар Concentrator 4-Женски USB Проширување Одбор Модул

DEN 168.00
DEN 180.48
-7 %

Износ
Во продавницата.


start Isv Module Wrap12140
end Isv Module Wrap12140
1. Модул Оперативен напон : DC 5 V
2. Четири USB проширување интерфејс можат да работат истовремено.Ако само една работа која излезна струја може до 500m A. Карактеристики :
1. Втората генерација USB ХАБ контролер
2. Директно поврзан со компјутер без надворешно напојување, лесен за употреба.
3. Компјутер автоматска идентификација инсталација, без возачи, plug and play
4. Вграден-во тековната преоптоварување и краток спој заштита уред
5. Поддршка USB2.0 брзина до 480 Mbps, наназад компатибилен со USB1.1
Пакет :
1 x 5 V USB ХАБ USB2.0 Центар Concentrator 4-Женски USB Проширување Одбор Модул

За производот

Број На Модел На:
050129
Бренд Име:
diymore
ОЕМ:
diymore

Слични предлози