.

.

20 Поставите Делфи 1.5 Серија 2 Pin Женски Машки Конектор за Авто Сензор на Температура на Приклучокот Мотор За Buick Лакрос Excelle GL8

20 Поставите Делфи 1.5 Серија 2 Pin Женски Машки Конектор за Авто Сензор на Температура на Приклучокот Мотор За Buick Лакрос

DEN 864.96

Износ
Во продавницата.

Делфи 1.5 Серија 2 Pin Женски Машки Конектор за Авто Сензор на Температура на Приклучокот Мотор За Buick Лакрос Excelle GL8
Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување . Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

За производот

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ7024-1.5-11 DJ7024-1.5-21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски

Слични предлози