.

.

10 Сет 2 Pin Машки И Женски Авто Жица Електронски Конектор Приклучок Со Терминал

10 Сет 2 Pin Машки И Женски Авто Жица Електронски Конектор Приклучок Со Терминал

DEN 737.76

Износ
Во продавницата.

2 Pin Машки И Женски Авто Жица Електронски Конектор Приклучок Со Терминал Секој сет вклучуваат женски и машки со игли. Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

За производот

Број На Модел На:
DJ70218Y-7.8-11 DJ70218Y-7.8-21
Бренд Име:
GIEXCEED
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски

Слични предлози