.

.

120pcs 3,5 мм Месинг Куршум Терминал Конектори Машки & Женски Терминал со Маска

120pcs 3,5 мм Месинг Куршум Терминал Конектори Машки & Женски Терминал со Маска

DEN 204.00
DEN 340.80
-40 %

Износ
Во продавницата.


Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам. 17mm
Пластични должина : околу.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја . 130 x 65 x 20mm
Количина : 120pcs (60pcs Машки Конектор +60pcs Женски Конектор)
Издржлив и едноставен за инсталација
Многу удобен и практичен
Пакет се вклучени :
120 x месинг куршум 3.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
BI0002133
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : месинг, пластични
Боја : злато & транспарентен
Дувачкиот терминал должина : околу.5 mm конектор (преполна со пластична кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!.5-1cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
BI0002133
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : месинг, пластични
Боја : злато & транспарентен
Дувачкиот терминал должина : околу. 27mm/15mm (како слика ја покажува)
Кутија големина : прибл. 130 x 65 x 20mm
Количина : 120pcs (60pcs Машки Конектор +60pcs Женски Конектор)
Издржлив и едноставен за инсталација
Многу удобен и практичен
Пакет се вклучени :
120 x месинг куршум 3.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .5 mm конектор (преполна со пластична кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.

За производот

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
дувачкиот терминал

Слични предлози