.

.

10 Комплети на Женски 4 Pin 6.3 mm Автомобилство Автомобили, Станови Конектор DJ70419-6.3-21

10 Комплети на Женски 4 Pin 6.3 mm Автомобилство Автомобили, Станови Конектор DJ70419-6.3-21

DEN 547.68

Износ
Во продавницата.

ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.
•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми
•Поставува вклучуваат Женски приклучок и терминали
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.
Се Враќа&Гаранција
1.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.
Плаќање
1.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.

За производот

Број На Модел На:
DJ70419-6.3-21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
конектор
Пол:
Женски

Слични предлози