.

.

5 компјутери 2pin 3pin 4pin RGB Конектор 15CM Кабел За 5050 WS2811 WS2812B 3 pin LED Лента

5 компјутери 2pin 3pin 4pin RGB Конектор 15CM Кабел За 5050 WS2811 WS2812B 3 pin LED Лента

DEN 79.00
DEN 129.60
-39 %

Износ
Во продавницата.


2pin 8мм 10мм LED Конектор
Опис : За : 8mm во ширина 2pin Конектор За 3528 Единствена боја на LED Лента на Светлина ,10мм во ширина 2pin Конектор за 5050 Единствена боја на LED Лента на Светлина.
3pin 10мм LED Конектор
Опис : За : 10мм WS2811 WS2812 B LED лента Жица
4pin 10мм LED Конектор
Опис : За : 10мм 5050 RGB LED лента
Жица должина : 15cm
Поврзување точка : 2pins Единствена боја/3pins RGB/4pins RGB
Нема потреба лемење
Материјал : ПВЦ
Работа темп. : -40 до 70 Сте
Ве молиме имајте во предвид :
Може да изберете од следниве пакети
1 : 5pcs 2pin 8мм LED конектор
2 : 5pcs 2pin 10мм LED конектор
3 : 5pcs 3pin 10мм LED конектор
4 : 5pcs 4pin 10мм LED конектор

За производот

боја:
2pin 8мм, 2pin 10мм, 3pin 10мм, 4pin 10мм
Бренд Име:
YJBCo
Број На Модел На:
4Pin Конектор

Слични предлози