.

.

10 Поставува Машки 4 Pin Авто Конектор Кислород O2 Сензор Plug Автомобилската За ФОЛКСВАГЕН DJ7049B-2.8-11 4P

10 Поставува Машки 4 Pin Авто Конектор Кислород O2 Сензор Plug Автомобилската За ФОЛКСВАГЕН DJ7049B-2.8-11 4P

DEN 539.52

Износ
Во продавницата.


Плаќање
1.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Ви благодариме!^_^.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Ние гарантираме за сета стока што се продава.
•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми
•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминали
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Овие трошоци се на купувачот одговорност.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.
Се Враќа&Гаранција
1.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.

За производот

Број На Модел На:
DJ7049B-2.8-11
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
конектор
Пол:
Машки

Слични предлози