.

.

Оригиналниот Лаптоп Тастатура Линија Штекер 30 Pin Тастатура Линија Клип Тастатура Сигнал Линија Конектори

Оригиналниот Лаптоп Тастатура Линија Штекер 30 Pin Тастатура Линија Клип Тастатура Сигнал Линија Конектори

DEN 2066.00
DEN 2582.40
-20 %

Износ
Во продавницата.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$39.1
$39.1
$10.7
$24.4
$7.4
$39.1
$10.9
$23.3
wy-приклучок-крај
Оригиналниот Лаптоп Тастатура Линија Штекер 30 Pin Тастатура Линија Клип Тастатура Сигнал Линија Конектори
Лаптоп тастатура кабел сокети
1.0 FFC 30-пински clamshell тип лаптоп сигнал линија socket
30-пински : поддршка на вкупниот кабел ширина од 30.5 mm
Пакетот вклучува : 50pcs

За производот

Број На Модел На:
конектор

Слични предлози