.

.

2 Начин 6.3 mm 1J0973752 1JO 973 752 Водоотпорен Женски Plug Авто Запечатени системи за Вбризгување на Конекторот За ФОЛКСВАГЕН Тојота Хонда Hyundai

2 Начин 6.3 mm 1J0973752 1JO 973 752 Водоотпорен Женски Plug Авто Запечатени системи за Вбризгување на Конекторот За ФОЛКСВАГЕН

DEN 404.00
DEN 561.60
-28 %

Износ
Во продавницата.

2 Начин 6.3 mm 1 J0973752 1 JO 973 752 Водоотпорен Женски Plug Авто Запечатени системи за Вбризгување на Конекторот За "ФОЛКСВАГЕН" Тојота Хонда Hyundai Elantra
Секое парче вклучува pin(терминал ) и гума печат .

За производот

боја:
5 Парчиња Женски, 10 Компјутери Женски, 20 Парчиња Женски
Број На Модел На:
DJ70228-6.3-21
Пол:
Женски
Примена:
Автомобилската
Број На Модел На:
1J0973752 1JO 973 752

Слични предлози