.

.

Tangda pogopin 3.2*10.5 mm сонда Пролет Напрсток Конектори за Спроведување на игла Electrode Полнење 2A (Може да се прилагоди)

Tangda pogopin 3.2*10.5 mm сонда Пролет Напрсток Конектори за Спроведување на игла Electrode Полнење 2A (Може да се прилагоди)

DEN 950.40

Износ
Во продавницата.


За производот

Број На Модел На:
Конектори
Бренд Име:
Tangda

Слични предлози