.

.

АВТО AC ИСПАРУВАЧОТ ЕДИНИЦА ЗА Плус Покривот Испарувачот Единица (Ладење Само) (Elec. Switch) (Орев Дрво Боја На Рамки)

АВТО AC ИСПАРУВАЧОТ ЕДИНИЦА ЗА Плус Покривот Испарувачот Единица (Ладење Само) (Elec. Switch) (Орев Дрво Боја На Рамки)

DEN 3792.00

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако ќе плаќање е завршен. 4,Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. 2,Наплата : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти. : 32,220
КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ОБРНУВАМЕ ВНИМАНИЕ на ОВОЈ : 1,Место цел : Пред да нарачате, ве молиме потврдете го тоа е производот што сакате да го купите.И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински' такси, царини и други увозни давачки. Термо Брзина на Проток на Воздух : 3 Max Воздух Vol : 465 / 493 М3/час Капацитет на Ладење : 18520 BTU / 19181 BTU Напојување : 12 V,1.Потоа изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.9 Цевка-Fin / Ламинат Серпентина Факултативна Димензија : 830*275*100 ММ
Овој стил на авто клима уред испарувачот детали информации се како што е подолу :
CONCOR ПЛУС СО ОРЕВ ДРВО ЗАВРШИ
CONCOR ПЛУС СО ОРЕВ ДРВО ЗАВРШИ LOUVER ЦРНА
CONCOR ПЛУС БЕЖ БОЈА, СО ОРЕВ ДРВО FINSIH LOUVER ЦРНА
CONCOR ПЛУС ЧОКОЛАДО BAZEL
OE БР. 5,Забелешка : Почитувани, доколку вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!!. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Или да ни ги испратите вашите компресор за да бидете сигурни кој модел ќе го сакате. Switch) (Орев Дрво Боја На Рамки)
Испарувачот : 8 Помине 4 Начин Алу.Термо
Брзина На Проток На Воздух : 3
Макс Воздух Vol CFM : 610
капацитет на ладење BTU. 3,Гаранција : Ние обезбеди 12-месечно бесплатно одржување; купувачите треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.А
ИСПАРУВАЧОТ СЕРПЕНТИНА : 36 Pass 4 Начин Алу
Temp : Elec. Штом ќе ја прими стоката, ние ќе го поправи или да го промените нов дел. Дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Па пред поставување на цел, мора да бидете сигурни дека делови одговара на вашиот автомобил за да избегне непотребни трошоци. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

За производот

Објектот Висина:
100
Бренд Име:
Liiray
Објектот Ширина:
28
Објектот Тежина:
8
Производителот Дел Број:
LR-EV024
Објектот Должина:
83

Слични предлози