.

.

100pcs 90 степени Десна Аглеста USB B Машки тип на Женски продолжување кабел со завртки за Панел Монтажа 70cm,Бесплатен Превозот преку Федекс

100pcs 90 степени Десна Аглеста USB B Машки тип на Женски продолжување кабел со завртки за Панел Монтажа 70cm,Бесплатен Превозот

DEN 14976.00

Износ
Во продавницата.


90 степени Десна Аглеста USB B Машки да се Женски продолжување кабел со завртки за Панел Монтажа 70cm
Еден Страна : Машки USB B ТИП (90 степени ДЕСНА АГЛЕСТА ТИП)
На Другата Страна : панел планината USB B женски со завртки
Кабел должина околу : 70 CM
Пакетот Вклучува :
100 X USB B панел планината продолжување кабел

За производот

Должина на кабел:
70cm
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли
Бренд Име:
CY
Пакет:
No
Број На Модел На:
U2-132-0,7 Метри

Слични предлози