.

.

Новата 2012 Година DC во Одборот I/O Одбор Кабел 821-1372-А 923-0095 За MacBook Pro 15.4 A1398 MC975 MC976

Новата 2012 Година DC во Одборот I/O Одбор Кабел 821-1372-А 923-0095 За MacBook Pro 15.4 A1398 MC975 MC976

DEN 379.20

Износ
Во продавницата.


Новата 2012 Година DC во Одборот I/O Одбор Кабел 821-1372-А 923-0095 За MBP 15.4" A1398 MC975 MC976
Работи за да : MBP A1398 Состојба : Ne w Средината на : 2008 2009 2010 2011 2012 година

За производот

Должина на кабел:
Други
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
macdudu
Број На Модел На:
A1398
Тип:
I/O одбор кабел

Слични предлози