.

.

100pcs USB 2.0 Машки да Б тип Машки Кабел 100cm за Печатач, Скенер Реверзибилна Дизајн До & Долу Аглеста 90 степени,Бесплатен Превозот

100pcs USB 2.0 Машки да Б тип Машки Кабел 100cm за Печатач, Скенер Реверзибилна Дизајн До & Долу Аглеста 90 степени,Бесплатен

DEN 18720.00

Износ
Во продавницата.


USB 2.0 Машки да Б тип Машки Кабел 100cm за Печатач, Скенер Реверзибилна Дизајн До & Долу Аглеста 90 степени
USB-машки конектор Реверзибилна Дизајн До & Долу Аглеста 90 степени
Оваа cablewith ЛЕСНО Реверзибилна USB машки може да биде вклучен во USB A женски пристаништето во двете насоки.
На тој начин машки порт може да се користи двете еднострани и да се направи приклучокот во лесно.
Спецификација
• Приклучок : USB 2.0 тип На реверзибилна машки До & Долу аглеста > B type Машки
• USB-машки порта употребливи во двете насоки
• Позлатени контакт
• Боја : црна
• Должина вкл. конектор : ca. 100cm
Пакетот Вклучува :
100 X USB за да го USB B Кабел 1m

За производот

Должина на кабел:
1m
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли
Бренд Име:
CY
Пакет:
No
Број На Модел На:
U2-288-1.0 M

Слични предлози