.

.

100pcs USB 2.0 Б Машки 90 степени Десна Аглеста Тип на Теренот 2.54 mm 5pin 5 pin Домување Кабел 1.3 m,Бесплатен Превозот преку Федекс

100pcs USB 2.0 Б Машки 90 степени Десна Аглеста Тип на Теренот 2.54 mm 5pin 5 pin Домување Кабел 1.3 m,Бесплатен Превозот преку

DEN 19440.00

Износ
Во продавницата.


USB 2.0 Б Машки 90 степени Десна Аглеста Тип на Теренот 2.54 mm 5pin Домување Кабел 1.3 m
Кабел должина : 130cm
High speed USB 2.0 Продолжување Доведе
1x5 pin женски usb приклучок насловот со 1"/2.54 mm теренот
Тоа е компатибилен со двата USB 1.1 (стандард) и USB 2.0 (high-speed).
Погоден за проширување на кој било USB уред
Пакетот Вклучува :
100 X USB 2.0 Б Машки 90 степени Десна Аглеста да 5pin Кабел 1.3 m

За производот

Должина на кабел:
130cm
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли
Бренд Име:
CY
Пакет:
No
Број На Модел На:
U2-319-РИ-1.3 M

Слични предлози