.

.

USB Машки Да PS/2 PS2 Женски Кабел Адаптер Конвертор Користите USB на PS2 Кабелот Конвертор Адаптер За Тастатура Глувчето бела нови AQJG

USB Машки Да PS/2 PS2 Женски Кабел Адаптер Конвертор Користите USB на PS2 Кабелот Конвертор Адаптер За Тастатура Глувчето бела

DEN 340.00
DEN 378.24
-10 %

Износ
Во продавницата.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Целосно во согласност со PS/2 тастатура/маус
Поддршка за USB и PS/2 приклучок и игра
Во согласност со USB HID spec. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси.USB Машки Да PS/2 PS2 Женски Кабел Адаптер Конвертор Користите USB на PS2 Кабелот Конвертор Адаптер За Тастатура Глувчето 5pcs бела нови
100% Нови. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.0/OSX/Linux
Пакет Содржина :
1x USB да PS/2 Конвертор-Кабел Адаптер тастатура Глувче
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
AQJG
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
USB машки
Производи Статус:
Акции
Име:
usb на ps2 кабел
боја:
Бела
Должина на кабел:
185mm
Употреба:
за тастатура
Тип:
компјутерски кабел
Производи Статус:
usb-за да ps/2
Име:
ps2 кабел

Слични предлози