.

.

100pcs Мини USB 5Pin 90 степени Десна Аглеста Машки да се Остави USB 2.0 Машки Податоци Полнење Кабел 20cm,Бесплатен Превозот преку Федекс

100pcs Мини USB 5Pin 90 степени Десна Аглеста Машки да се Остави USB 2.0 Машки Податоци Полнење Кабел 20cm,Бесплатен Превозот

DEN 15168.00

Износ
Во продавницата.


Мини USB 5 Pin 90 степени Десна Аглеста Машки да се Остави USB 2.0 Машки Податоци Полнење Кабел 20cm
Мини usb 5pin е 90 степени Десна аглеста тип
друг крај е USB машки конектор лева аглеста тип
за Податоци синхронизација и Полнење
Должина : 20cm
Пакетот Вклучува :
100 X Мини USB на USB Кабел за Податоци 20cm

За производот

Должина на кабел:
0.2 m
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли
Бренд Име:
CY
Пакет:
No
Број На Модел На:
U2-076-РИ

Слични предлози