.

.

100pcs Реверзибилна Лево Десно Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да Десна Аглеста Микро USB 5Pin Машки Кабел 25cm,Бесплатен Превозот преку Федекс

100pcs Реверзибилна Лево Десно Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да Десна Аглеста Микро USB 5Pin Машки Кабел 25cm,Бесплатен Превозот

DEN 16800.00

Износ
Во продавницата.


Реверзибилна Лево Десно Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да Десна Аглеста Микро USB 5 Pin Машки Кабел 25cm
USB-машки конектор Реверзибилна Дизајн Лево Десно Аглеста 90 степени
Оваа cablewith ЛЕСНО Реверзибилна USB машки може да биде вклучен во USB A женски пристаништето во двете насоки.
На тој начин машки порт може да се користи двете еднострани и да се направи приклучокот во лесно.
Спецификација
• Приклучок : USB 2.0 тип На реверзибилна машки Лево Десно аглеста > Десна Аглеста Микро USB 5 Pin Машки
• USB-машки порта употребливи во двете насоки
• Позлатени контакт
• Боја : црна
• Должина вкл. конектор : ca. 25cm
Пакетот Вклучува :
100 X Аглеста USB да Аглеста Микро USB 5 Pin Кабел 25cm

За производот

Должина на кабел:
25cm
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли
Бренд Име:
CY
Пакет:
No
Број На Модел На:
U2-301-РИ

Слични предлози