.

.

30cm/60см USB 3.0 PCI-E Изразат 1x да 16x Extender Столб Картичка Адаптер за Графика Видео звучна картичка за Bitcoin Litecoin

30cm/60см USB 3.0 PCI-E Изразат 1x да 16x Extender Столб Картичка Адаптер за Графика Видео звучна картичка за Bitcoin Litecoin

DEN 322.00
DEN 358.08
-10 %

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со 1x,4x,8x,16x PCI-E слот на матичната плоча. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 12 месеци Manufacturer’s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
1 x PCI-E 16 X адаптер
1 x PCI-E 1 X Столб Одбор
1 x USB 3.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Со 3x FP солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна. Време На Испорака :
1. Посветен за bitcoin рударството. Нема возачот е потребно. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Со SATA 15pin Машки да 6pin моќ кабел,повеќе моќни,и да се намали товарот на матичната плоча. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.60cm/30cm
Белешки : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и таму ќе бидат различни бои како различни екранот, ве молиме да се разбере.39"
11 : Боја : Сина
12. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Карактеристики :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Должина на кабел:
60CM, 30CM
Пакет:
Yes
Бренд Име:
VAKIND
Број На Модел На:
pcie столб картичка за bitcoin рударство
Тип:
pci-e Стој
Производи Статус:
Акции
Употреба:
Посветен за bitcoin рударство
Функција:
Со 4x FP солидна кондензатори
Extende кабел :
60cm/30cm USB 3.0 кабел
Компатибилен со:
1x,4x,8x,16x PCI-E слот на матичната плоча

Слични предлози