.

.

FPV Мини HDMI Тип В Машки/Женски Конектори Долу/ГОРЕ Аглеста 90 степени за FPV HDTV Multicopter Воздушна Фотографија

FPV Мини HDMI Тип В Машки/Женски Конектори Долу/ГОРЕ Аглеста 90 степени за FPV HDTV Multicopter Воздушна Фотографија

DEN 228.00
DEN 268.32
-15 %

Износ
Во продавницата.

FPV Мини HDMI Тип C Женски-приклучок & машки-Директно & машки-Up & машки-Надолу Аглеста 90 степени Конектор за FPV HDTV Multicopter Воздушна Фотографија Забелешка : 1. Пакет вклучуваат само еден конектор, за конектори аглеста вид е ист како под фотографијата. 2. Вие исто така може да се купи друг крајот конектор врз основа на вашите барања. ве молиме пребарување "FPV" во нашата продавница да купат други конектор. 3. ние, исто така имаат FPC кабелот од конектор за полнач (10cm да 100cm),ве молиме пребарување "FPV" во нашата продавница. - Се работи за Multicopter Воздушна Фотографија Типична примена : поврзете го вашиот видео уред со HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез. Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals. Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со HDMI порт.

За производот

Должина на кабел:
ГОРЕ, Долу, Машки, Женски
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
Ж-139

Слични предлози