.

.

HDMI 2.0 4K 3D Двојна 90 степени Лева Аглеста HDMI Машки да Лева Аглеста HDMI Машки HDTV Кабел за DVD PS3 и PC 15cm/50cm/180cm

HDMI 2.0 4K 3D Двојна 90 степени Лева Аглеста HDMI Машки да Лева Аглеста HDMI Машки HDTV Кабел за DVD PS3 и PC 15cm/50cm/180cm

DEN 181.00
DEN 181.44
-0 %

Износ
Во продавницата.

Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет Количина : 1 HDMI РАМЕН Кабел HDMI 2.0 (4 K) 30 AWG Голема Брзина 18 Gbps - Злато Позлатен Конектори - Ethernet, Враќање Аудио - Видео 4 K 2160p, HD 1080p, 3 D - Xbox Play Station PS3, PS4 PC Apple TV . HDMI 2.0 КАБЕЛ : Поддршка 4 K Резолуција Спецификација : 2.0 HDMI КАБЕЛ - 18 GBPS - ETHERNET & AUDIO RETURN CHANNEL Добиете на вашите раце на оваа тешка должност висок квалитет 2.0 HDMI кабел, кој ќе се вози вашиот 4 K ТЕЛЕВИЗОР/Следење на 2160 P. Не се измамени од страна на тенки Бакар Облечени Алуминиум (ЦЦА) на кабли. Оваа убавина е направен од 100% чист кислород-бесплатни голи бакар и е тројна заштитените за максимум перформанси и ултра низок SNR. кабелот се користи поскапи подебели 30 AWG жици, со што се овозможува 18 GBPS брзина потребни за сите HDMI 2.0 карактеристики. Конектори 24 K позлатени и лемење поени се покриени со дебел алуминиумски школка за да се постигне подобро заштитен, па дури и пониски SNR. Ethernet & Аудио Врати канали се елиминира екстра мрежа и аудио кабли. Помалку кабли значи потенок кабел за управување со кутија! Поддржани видео резолуција : Full HD 1080p, Quad HD 1440p, 3 D HD 2x1080p, Ultra HD 2160p Овој кабел, исто така работи со : БИЛО кој уред со HDMI лого. СИТЕ ревизии на HDMI v2.0, v1.4 & v1.3 Должина : 15cm/50cm/100cm Пакет Содржина : 1 X HDMI Кабел

За производот

Должина на кабел:
15cm, 50cm, 100cm
Број На Модел На:
Ж-155
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Слични предлози