.

.

HDMI Машки да MICRO HDMI Женски Адаптер Конвертор Спојка Конектор UA088X1 за Мобилен телефон со ТВ приемник Проектор 1pcies/многу

HDMI Машки да MICRO HDMI Женски Адаптер Конвертор Спојка Конектор UA088X1 за Мобилен телефон со ТВ приемник Проектор 1pcies/многу

DEN 191.52

Износ
Во продавницата.


Опис
- HDMI Адаптер : Стандард Машки (Тип А) за Микро Женски(Тип D) за 1080p 3 D TV HD
- (HDMI Тип На Маж димензии се 13.9 mm × 4.45 mm; Micro HDMI Тип D 6.4 mm × 2.8 mm )
- 100% Сосема НОВ
- Го поддржува висока дефиниција резолуции : 1080p, 1080i, 720p, и стандарден видео формат
- Премија високи перформанси HDMI адаптери за употреба со ТВ, проектор, Игри и многу повеќе..
- поддршка HDMI 1.4
- Оваа листа вклучува 1 единица на адаптерот
Сосема нов и висок квалитет. Конектор : HDMI Машки да MICRO HDMI Женски
Ги поддржува сите HDTV резолуции до 1080p.
Злато позлатен конектори. Боја : Црна пластика домување Сосема нов и висок квалитет.
Конектор : HDMI Машки да MICRO HDMI
Ги поддржува сите HDTV резолуции до 1080p.
Злато позлатен конектори. Боја : Црна пластика домување Пакет се Вклучени : 1 x HDMI Машки да MICRO HDMI Женски Адаптер

За производот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
HD-052
Пакет:
No

Слични предлози