.

.

SCSI Кабел SCSI САС 10GBASE-cx4 PCI Express Кабел 34 Pin Линија OD 8мм Висок Квалитет Бесплатен Превозот

SCSI Кабел SCSI САС 10GBASE-cx4 PCI Express Кабел 34 Pin Линија OD 8мм Висок Квалитет Бесплатен Превозот

DEN 3311.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Должина на кабел:
50 cm
Бренд Име:
Landy
Тип:
SCSI Кабли
Број На Модел На:
SCSI САС 10GBASE-cx4
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Слични предлози