.

.

Отворено Преносни Виткање Леќа Компас Американски Воени Мултифункционален Опстанок Додаток Алатка бесплатен превозот

Отворено Преносни Виткање Леќа Компас Американски Воени Мултифункционален Опстанок Додаток Алатка бесплатен превозот

DEN 134.00
DEN 167.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
100% Сосема Нов
Цели Мулти-обложени Леќи
Rubberized оклоп
Со Lanyard & ткаенина за чистење
За сите активности на отворено на пр. Птица гледа, Спортски, Туристички,
Пловењето/Пловење
Спецификации :
Зголемување : 8 X21
Видното поле : 131m/1000m
Max. Зголемување : 8 X
Цел Леќа Дијаметар : 21mm
Телото : 9 x 3cm
Леќа Дијаметар : 3cm
Боја : црна
Нето тежина : 65g
Пакет се вклучени :
1 x Monocular Телескопи
1 x Lanyard
1 x ткаенина за чистење
1 x торбичката

За производот

Бренд Име:
TSAI
Водоотпорен / Водоотпорен:
No
Shockproof или Не:
Yes
Со Noctilucent се Прикаже или да Не:
No
Случај Материјал:
Алуминиум
Dial Екранот:
Покажувач
Употреба:
Посочувајќи Упатство
Вршење На Режимот:
Рачни Тип
Отворено Активност:
Камп
Број На Модел На:
33446
Големина:
7.5 x 5.5 x 2.5cm

Слични предлози