.

.

Зимски Чизми Стил Бедрото Високи Жени Жена Femininas Коленото Чизми Botas Masculina Zapatos Botines Mujer Chaussure Femme Чевли A-1

Зимски Чизми Стил Бедрото Високи Жени Жена Femininas Коленото Чизми Botas Masculina Zapatos Botines Mujer Chaussure Femme Чевли

DEN 1756.00
DEN 2832.00
-38 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Број На Модел На:
CYYY-A-1
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Горниот Материјал:
Велур
Декорација:
Tassel
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените
Подигнете Тип:
Моден Чизми

Слични предлози