.

.

510ml Јапонски Стил Коктел Бар Shaker

510ml Јапонски Стил Коктел Бар Shaker

DEN 713.00
DEN 713.28
-0 %

Износ
Во продавницата.


510ml Нерѓосувачки Челик Јапонски Стил Коктел Бар Shaker
Завршна Површина : Miror Крај/Бакар Позлата/Злато Позлата/Мат Бакар Позлата/Gunmetal Црна
Капацитет : 510ml
Висина : 21cm
Устата Diamter : 8cm

За производот

Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
ФДУ
Бренд Име:
cocktailgeek
Дијаметар:
5-10cm
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Лентата За Алатки Тип:
Коктел Shakers
Функција:
Еко-Пријателски

Слични предлози