.

.

Најновите Заштеда на Енергија USB Полнење Мала книга светла Авто-пополнете светлината 3.7 V 70mAh DC 5V / 1А ЗА 0,7 W

Најновите Заштеда на Енергија USB Полнење Мала книга светла Авто-пополнете светлината 3.7 V 70mAh DC 5V / 1А ЗА 0,7 W

DEN 3337.00
DEN 3550.08
-6 %

Износ
Во продавницата.


Технички Стр arameter Производ модел : ROT0713 Материјал : алуминиум легура +PC Батерии : /3.7 V полимер 70m Ah LED кол : 10 топла светлина ПРЕДВОДЕНА Текст : 5 V/1А DC време на Полнење : За 1 H потрошувачка на Енергија : 0.7 W Работно време : Околу 1 H Производ големина : 35 X10mm (USB, главната линија на 147mm светилка) Тежина : 13.5 g (светлина тело), 7.79 g (задолжен линија) Боја : Роза Злато Капка тест : 1 метри Соодветни модели : повеќето паметни телефони

За производот

Емитуваат Боја:
топло бела
Боја На Каросеријата:
Злато
сертификација:
CCC
Wattage:
0.7W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 месеци
Е Батерии Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Извор На Енергија:
Батерија
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Број На Модел На:
ROT0713
Тип На Објект:
Книгата Светла
Текстурата на материјалот:
Алуминиум легура +PC
led број:
10 топло светлината LED
На текст:
DC 5V/1A
Време На Полнење:
За 1H
работни часови:
За 1H
Потрошувачка На Енергија:
За 0,7 W
Производ големина:
35X10mm (USB, 147mm светилка тело должина)
Тежина:
13.5g (lamp main), 7.79g (charging line)

Слични предлози