.

.

3 Копчиња Неисечени Сечилото Далечинскиот Клуч Школка за Порше 911 Boxster Keyless Автомобил Копче Фоб Случај Школка Евтина Замена автомобил Копче Маска

3 Копчиња Неисечени Сечилото Далечинскиот Клуч Школка за Порше 911 Boxster Keyless Автомобил Копче Фоб Случај Школка Евтина Замена

DEN 585.00
DEN 780.00
-25 %

Износ
Во продавницата.


Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Совршена замена за оригиналната мотори и да се направи вашиот клуч изгледа како нова.
Овој објект не е далечинскиот клуч, тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип) единица внатре.
Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај.На keyblade треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка не е далечинскиот клуч и тоа е само далечинскиот клуч школка случај замена. Не електронски internals
Пакет Листата :
1pcs копче школка

За производот

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични

Слични предлози