.

.

ТОПЛА трговија на Големо 50pcs Мода Гроздобер Сребро Алуминиум Глеѓ Apple Шарм Keychain Подароци Одговара Копче Синџири Додатоци Накит D51

ТОПЛА трговија на Големо 50pcs Мода Гроздобер Сребро Алуминиум Глеѓ Apple Шарм Keychain Подароци Одговара Копче Синџири Додатоци

DEN 780.00
DEN 1098.24
-29 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов.
Материјал : Антички бакар КОЛИЧИНА : 50pcs/торба
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
d51
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози