.

.

HJ Виолончело Легура Violoncello Музички Инструменти Keyring Keyfob Полиран Хром Класичен 3D Pendant KeyChain Креативен Подарок

HJ Виолончело Легура Violoncello Музички Инструменти Keyring Keyfob Полиран Хром Класичен 3D Pendant KeyChain Креативен Подарок

DEN 118.00
DEN 129.12
-9 %

Износ
Во продавницата.


Ви благодариме за разбирањето!
Повратни информации
Откако ќе ја прими пратката, ве молиме да го проверите количеството и квалитетот на нарачката.5c m ( вклучувајќи синџир )
Место : Кина
Количина : 1pcs
100% сосема нов и многу добар квалитет. Ви благодарам многу за undestanding!!.
Боја : како на сликата
Сликите се само примероци за референца.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings,
бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Добредојдовте во мојата продавница Опис Бутик Подарок Keychain
Материјал : Метал,Легура
Објектот Големина : 7. Ако сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме да ни остават '5star" позитивни повратни информации, бидејќи тоа е многу важно за нашиот бизнис развој, ние ќе многу го цениме за вашата поддршка! Ако не сте задоволни со цел,ве молам, само нас контакт пред да ја напуштат '1star' '2star' или '3star' негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да услуга и да се реши проблемот во рок од 24 часа.
Сад (Околу 9-25 Дена)
| Велика Британија | | Австралија | Канада | (Околу 15-30 Дена)
| Германија | Австрија | Швајцарија | (За 15-35 Дена)
| Франција | Италија | (За 25-38 Дена)
| Other | (За 25-45 Дена)
Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. да се достави до повеќето земји , Понекогаш може да го одложи уште една недела.
3 : Вашите пари се обезбедени во Aliexpress сметка , Па ве молиме да се направи потврда на Aliexpress за ослободување на плаќање по приемот на стоката
Превозот
1 : Превозот Ракување
Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.39 инчи)
Објектот Тежина : 27 g
Вкупна Должина : 10 .
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
Боја На Несовпаѓање
Ние ги преземе сите слики директно од нашите производи. Оваа испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник
2 : Превозот Време
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната(Ние го избере Сингапур Пост Нормален Воздух Mail како нашиот Бесплатен Превозот Метод, тоа ќе потрае 20-35days.

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Метална боја:
Platinum Позлатен
Број На Модел На:
keychain
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози