.

.

ТОПЛА 20PCS Мода Гроздобер Silvers Убава Мир Знак Keychain Подароци Копче Прстен Одговара DIY Копче Синџири Прибор трговија на Големо D28

ТОПЛА 20PCS Мода Гроздобер Silvers Убава Мир Знак Keychain Подароци Копче Прстен Одговара DIY Копче Синџири Прибор трговија на

DEN 340.00
DEN 479.52
-29 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 20pcs
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
D28
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози