.

.

HJ Љубов Скејтборд Легура Keyring Креативни Keychain Полиран Хром Мода Накит Жените Торба Pendant GiftFree превозот

HJ Љубов Скејтборд Легура Keyring Креативни Keychain Полиран Хром Мода Накит Жените Торба Pendant GiftFree превозот

DEN 109.00
DEN 119.52
-9 %

Износ
Во продавницата.

да се достави до повеќето земји , Понекогаш може да го одложи уште една недела.39 инчи)
Објектот Тежина : 24 g
Вкупна Должина : 10 c m ( вклучувајќи синџир )
Место : Кина
Количина : 1pcs
100% сосема нов и многу добар квалитет.
Боја : како на сликата
Сликите се само примероци за референца. Ако сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме да ни остават '5star" позитивни повратни информации, бидејќи тоа е многу важно за нашиот бизнис развој, ние ќе многу го цениме за вашата поддршка! Ако не сте задоволни со цел,ве молам, само нас контакт пред да ја напуштат '1star' '2star' или '3star' негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да услуга и да се реши проблемот во рок од 24 часа.2 см , Мали 2. Но, ве молам, разберете може да биде многу причини предизвикува бојата разлики, како што се пропустливи, позадини, следи тип, итн.
Сад (Околу 9-25 Дена)
| Велика Британија | | Австралија | Канада | (Околу 15-30 Дена)
| Германија | Австрија | Швајцарија | (За 15-35 Дена)
| Франција | Италија | (За 25-38 Дена)
| Other | (За 25-45 Дена)
Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.
Плаќање
1 : ве Молам, осигурајте се дека вашиот превозот адреса е точно пред исплата,ви Благодариме !
2 : за Плаќање мора да бидат примени во рок од 3 работни дена од денот на аукција затворање.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
Боја На Несовпаѓање
Ние ги преземе сите слики директно од нашите производи. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings,
бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ви благодариме за разбирањето!
Повратни информации
Откако ќе ја прими пратката, ве молиме да го проверите количеството и квалитетот на нарачката. Оваа испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник
2 : Превозот Време
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната(Ние го избере Сингапур Пост Нормален Воздух Mail како нашиот Бесплатен Превозот Метод, тоа ќе потрае 20-35days.

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AOCARLA
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Плоштад
Метална боја:
Злато-боја
Број На Модел На:
keychain
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози