.

.

Јуани Мотоцикл Keyring Креативни Keychain Полиран Хром Класичен 3D Мода Накит Жените Торба Pendant GiftFree превозот

Јуани Мотоцикл Keyring Креативни Keychain Полиран Хром Класичен 3D Мода Накит Жените Торба Pendant GiftFree превозот

DEN 82.00
DEN 114.72
-29 %

Износ
Во продавницата.


Сад (Околу 9-25 Дена)
| Велика Британија | | Австралија | Канада | (Околу 15-30 Дена)
| Германија | Австрија | Швајцарија | (За 15-35 Дена)
| Франција | Италија | (За 25-38 Дена)
| Other | (За 25-45 Дена)
Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Плаќање
1 : ве Молам, осигурајте се дека вашиот превозот адреса е точно пред исплата,ви Благодариме !
2 : за Плаќање мора да бидат примени во рок од 3 работни дена од денот на аукција затворање.
3 : Вашите пари се обезбедени во Aliexpress сметка , Па ве молиме да се направи потврда на Aliexpress за ослободување на плаќање по приемот на стоката
Превозот
1 : Превозот Ракување
Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Оваа испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник
2 : Превозот Време
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната(Ние го избере Сингапур Пост Нормален Воздух Mail како нашиот Бесплатен Превозот Метод, тоа ќе потрае 20-35days.Добредојдовте во мојата продавница Опис Бутик Подарок Keychain
Материјал : Метал,Легура, Имитација на кожа
Објектот Големина : 2 cm *3.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
Боја На Несовпаѓање
Ние ги преземе сите слики директно од нашите производи.
Ви благодариме за разбирањето!
Повратни информации
Откако ќе ја прими пратката, ве молиме да го проверите количеството и квалитетот на нарачката.
како за вашата Држава Customhouse.39 инчи)
Објектот Тежина : 38 g
Вкупна Должина : 7 c m ( вклучувајќи синџир )
Место : Кина
Количина : 1pcs
100% сосема нов и многу добар квалитет.
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на е-пошта или Trandemanger или Порака на вашиот налог. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да. Ви благодарам многу за undestanding!!. Но, ве молам, разберете може да биде многу причини предизвикува бојата разлики, како што се пропустливи, позадини, следи тип, итн.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings,
бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AOCARLA
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Метална боја:
Злато-боја
Број На Модел На:
keychain
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози