.

.

2 парчиња/многу Пиратите Од Карибите Черепот Смртта Keychain Мажите Trinket Гума Мотоцикл Копче Синџири Торба за во Автомобил Keyring Сувенири Подарок

2 парчиња/многу Пиратите Од Карибите Черепот Смртта Keychain Мажите Trinket Гума Мотоцикл Копче Синџири Торба за во Автомобил

DEN 134.40

Износ
Во продавницата.

Стил : Черепот Копче Синџир Мажите Материјал : Метал, Гума Боја : Гроздобер Сребро.
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни храна
-назад за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има extr
-е м ely витално значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ви благодариме за разбирањето!
1.Можете да не контактирате преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме на u во рамките на
24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.
2.Нашите работно време : GT СУМ 8 : 30~20 : 00 часот од понеделник до петок.
УЖИВАЈТЕ ВО ВАШАТА ШОПИНГ ВО МАГИЈА КУТИЈА ЗА НАКИТ !!!

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Скелетот
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
MJK9200
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
млад таа
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A
продажба модел:
2 парчиња/многу

Слични предлози