.

.

Моден Аниме Накит метал Злато Легендата на Zelda копче синџир Cosplay Pendant крило копче прстен трговија на големо

Моден Аниме Накит метал Злато Легендата на Zelda копче синџир Cosplay Pendant крило копче прстен трговија на големо

DEN 100.00
DEN 120.00
-17 %

Износ
Во продавницата.

com
e Packet
За 14-21 дена
www. Тоа само ќе ве однесе една минута.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ви благодариме!
За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина.Целата продажба има поголем попуст ,добредојдовте 7.com
sf-експрес ,Тоа е да се земе од 3-5 дена, Тоа е поевтино од други изрази.com
Aramex
За 5-10 дена
www.
Решенија
1.5 см
[Тежина] : 25g
[Материјал] : Алуминиумски
[Состојба] : 100% сосема нов
S hipping
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Може да потрае околу 20 до 60 работни денови за испорака.
Контактирајте со НАС
Можете да не контактирате преку е-Маил.
Услови за продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Цел>150 СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ за земјите подолу
НИ Шпанија, Велика Британија, Франција германски Полска, Швајцарија, Шведска, Канада, Унгарија Португалија, Австралија, Нов Зеланд, Австрија, Белгија, Латвија, чешка, Бугарија, Финска, Република Литванија Холандија, Грција, Република Кореја, Јапонија, Сингапур, Тајланд Иран
5. исто така y ou може да ме контактирате со trademanager (Smart Менаџмент За Добавувачи) руски на Клиентите Внимание на Клиентите од руската треба да ни обезбеди целото име(вашето име +вашето семејство името+својот татко име),или на објекти ќе се одбие да ги достави од руски post office
. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.Моден Аниме Накит метал Злато Легендата на Zelda копче синџир Cosplay Pendant крило копче прстен трговија на големо
ПРОИЗВОД на Профилот :
[Боја] : злато
[Pendant Големина] : 4x4cm
[Синџир Должина] : 3. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.com
Поддршка на Превозот Земјата : САД ,Австралија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам , Мјанмар , Јапонија ,Јужна Кореа, Хонг Конг, Макао ,Тајван
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.com
EMS
Околу 5-10days
www.Мини цел е 1 buc Freeshipping,да може да се меша цел 2. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
xowshine
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Метална боја:
антички бакар позлатен
Број На Модел На:
Легендата на Zelda
Тежина:
25 g
боја:
Црна
Материјал:
Легура
Големина:
4x4cm
Материјал:
Цинк Легура
Филм:
Легендата на Zelda
Пакет:
ПП вреќи
оригиналниот:
жеџијанг во кина
Употреба:
подарок
Стил:
Моден

Слични предлози