.

.

ТОПЛА 50pcs Мода Гроздобер Сребро Алуминиум Глеѓ Легура Панда Шарм Keychain Подароци Одговара Копче Синџири Додатоци Накит D36

ТОПЛА 50pcs Мода Гроздобер Сребро Алуминиум Глеѓ Легура Панда Шарм Keychain Подароци Одговара Копче Синџири Додатоци Накит D36

DEN 777.00
DEN 959.04
-19 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 50pcs
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
D36
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози