.

.

Dalaful 2017 Црна Зебра Коњ Кристал Кристал Метал Торба Pendant Копче синџири Носителот на жените Keyrings Keychains За Автомобил K180

Dalaful 2017 Црна Зебра Коњ Кристал Кристал Метал Торба Pendant Копче синџири Носителот на жените Keyrings Keychains За Автомобил

DEN 124.00
DEN 154.56
-20 %

Износ
Во продавницата.


ДЕЛИКАТНА ЖИВОТ
Dalaful предлага едноставен, модерен и убава disign идеја, endows производи лични виталност,
ги тераат луѓето да amaze на infiniteness на дизајнерите' имагинација простор и experiencethe broadness
и deepness на уметноста. Dalaful прецизно стапови за квалитет и е најдобар модерен подарок.

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Број На Модел На:
K180
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Бренд Име:
Dalaful
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Роуз Злато

Слични предлози