.

.

2018 Симпатична Doberman Куче Животинско Злато Сребро Позлатен Лим Pendant Keychain За Торба За Во Автомобил Жени Мажи Копче Прстен Љубов Накит K024

2018 Симпатична Doberman Куче Животинско Злато Сребро Позлатен Лим Pendant Keychain За Торба За Во Автомобил Жени Мажи Копче

DEN 98.00
DEN 177.60
-45 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mdogm
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен,Розово Злато во Боја,Црна Цинк Позлатен,Антички Сребрен Позлатен,Злато-боја
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Слични предлози