.

.

Самовилска 2017 Трендовски Германски Овчар Keychain Модата На Животните Миленичиња Куче Спомен Накит Копче Синџир Жени Мажи Домашно Милениче Љубовник Копче Прстен

Самовилска 2017 Трендовски Германски Овчар Keychain Модата На Животните Миленичиња Куче Спомен Накит Копче Синџир Жени Мажи Домашно

DEN 107.00
DEN 201.12
-47 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Роуз Златна Боја,Сребро Позлатен,Злато-боја
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Број На Модел На:
K006
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс

Слични предлози