.

.

Самовилска 2017 Трендовски Alaskan Malamute Копче Синџири Златна Боја Сребрена Боја Животинско Накит Мода Куче Клучните Прстени За Жени Мажи

Самовилска 2017 Трендовски Alaskan Malamute Копче Синџири Златна Боја Сребрена Боја Животинско Накит Мода Куче Клучните Прстени

DEN 107.00
DEN 201.12
-47 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Роуз Златна Боја,Сребро Позлатен,Злато-боја
Број На Модел На:
k005
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс

Слични предлози