.

.

Нови 8cm Пом Пом Faux Рекс Зајакот Крзно Топката Копче Синџир Кристал Балет Ангел Жена Торба Шарм Keyring Човек Trinket Автомобил Прстен Keychain

Нови 8cm Пом Пом Faux Рекс Зајакот Крзно Топката Копче Синџир Кристал Балет Ангел Жена Торба Шарм Keyring Човек Trinket Автомобил

DEN 94.00
DEN 144.00
-35 %

Износ
Во продавницата.


Нова Мода Пом Пом Faux Рекс Зајакот Крзно Топката Копче Синџири Кристал Балет Ангел Шарм Жена Торба Keyring Човек Автомобил Прстен Keychain Trinket

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Лажни Рекс Rue Топка
Метална боја:
Злато-боја
Бренд Име:
млад таа
Материјал:
Лажни Faux Рекс Зајакот Крзно
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A

Слични предлози