.

.

Трговија на големо 20pcs Мода Гроздобер Сребро Алуминиум Волкот Главата Шарм Keychain Подароци Одговара Копче Синџири Додатоци Накит D41

Трговија на големо 20pcs Мода Гроздобер Сребро Алуминиум Волкот Главата Шарм Keychain Подароци Одговара Копче Синџири Додатоци

DEN 439.00
DEN 618.24
-29 %

Износ
Во продавницата.

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена
Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 20pcs
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Коска
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
D41

Слични предлози